Rezydencja Wejhera

Kameralny apartamentowiec

W samym sercu Wejherowa, w sąsiedztwie Parku A. Majkowskiego i Rynku Starego Miasta powstaje kameralny apartamentowiec.

Architektura Rezydencji Wejhera w czytelny sposób przywołuje historyczną, tradycyjną zabudowę miejską Wejherowa. Projektanci osadzili tę tradycję we współczesności dynamicznie rozwijającego się Wejherowa. Elewacja budynku wraz z charakterystyczną stolarką okienną stanowi integralną część i w swojej formie oraz materiałach podkreśla walory otoczenia. Klinkierowa okładzina o ceglastej barwie zestawiona została z szarym pokryciem dachu.

Dodatkowo Rezydencja wyposażona będzie w całe magistrale nowoczesnych możliwości teletechnicznych, internetu oraz systemów monitorującej. Opcja alarmowego połączenia ze zlokalizowaną na parterze portiernią pozwoli na błyskawiczną reakcję w sytuacjach alarmowych czyniąc bezpieczeństwo mieszkańców najwyższym priorytetem,

W pięciokondygnacyjnym budynku z podziemną halą garażową znajdą się 32 apartamenty o zróżnicowanym metrażu. Na poziomie parteru zlokalizowano lokale usługowe przeznaczone na gabinety lekarskie, kancelarie i kameralne usługi.

Rezydencja Wejhera to doskonały wybór dla osób o wyrafinowanym guście. Bryłę kamienicy zaprojektowano w kształcie litery L, optymalnie ustawiając budynek do najbardziej nasłonecznionej strony świata. Dbałość o każdy detal, widok z okien południowych na park i szykowny wystrój sprawiają, że codzienność mieszkańców wyniesiona zostaje na wyższy poziom, nie spotykany nigdzie indziej w Wejherowie.

  • Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami bądź z partnerską agencją nieruchomości:
  • Biuro sprzedaży: Janssen&Philips Development Sp. z o.o.
  • (Poniedziałek - Piątek 9.00 - 15.00)
  • ul. Wiczlińska 4, 81-578 Gdynia
  • tel. +48 888 133 669
Screen resolution too small to display webpage.